#brzuszkujzwykopem @

Za cel postawiliśmy sobie zrobienie 1000000 brzuszków!
Codziennie średnio robimy 401 , czyli 0.04% ilości brzuszków do naszego celu
W sumie zrobiliśmy już 321430 . Stanowi to 32.14% ilości brzuszków do naszego celu
Utrzymując aktualną średnią cel osiągniemy 11.03.2023, czyli za 1693 dni
Ostatnia aktualizacja statystyk odbyła się 5313 minut temu.
Zobacz też inne wypokowe rywalizacjie.

(32.14%)

TOP 30 SUMA
(wg. osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1Brylant

34665
3.4665%257
2g3ko

28386
2.8386%93
3ohmartu

17841
1.7841%79
4seth16cohen

14925
1.4925%65
5predator82

14135
1.4135%52
6samwieszkto

11874
1.1874%39
7suche_liscie

11484
1.1484%47
8yassarian

11055
1.1055%38
9marthamaurice

9075
0.9075%26
10PedroLeon

8957
0.8957%50
11SkieryMonster

8831
0.8831%53
12Lizus_Chytrus

7562
0.7562%18
13ElGovanni

6551
0.6551%19
14NameMaciek

6550
0.655%18
15JohnyArkad

6152
0.6152%29
16Komoszek

5930
0.593%26
17karske

5380
0.538%30
18mintor

4720
0.472%13
19joanna1991

4647
0.4647%17
20AgaTakMowi

4375
0.4375%33
21Nireel

4045
0.4045%36
22atencjuszka

3520
0.352%18
23Modraszek

3000
0.3%14
24matixrr

2835
0.2835%26
25egocentryczka

2780
0.278%21
26Jaaqob

2780
0.278%18
27Szpadellos

2665
0.2665%19
28nietrzymryjskiowczarek

2502
0.2502%8
29bylejaki

2389
0.2389%17
30anotherpoint

2310
0.231%17
zobacz wszystkich uczestników
TOP 30 średnia liczba brzuszków
(min. 10 wpisów)
#nickśrednia ilość brzuszkówodchylenieliczba wpisów
1Lizus_Chytrus420.1111143.1277164279390818
2NameMaciek363.888961.56648519093348418
3mintor363.0769105.0556347395633213
4marthamaurice349.0385182.3248328521274626
5ElGovanni344.789527.6701985753025919
6g3ko305.225887.5184931649020193
7samwieszkto304.461565.7835791815923439
8yassarian290.9211114.5699927598724938
9joanna1991273.3529193.6351758200944717
10predator82271.826993.8764984831433552
11suche_liscie244.340495.713507927663647
12seth16cohen229.615493.8715476362316165
13Komoszek228.076967.0544687187060526
14ohmartu225.835489.2325124348554279
15piokom123215.500027.42717630380495610
16Modraszek214.285781.1272620828610414
17JohnyArkad212.137980.2606633319087529
18atencjuszka195.555667.0043300609265218
19karske179.3333106.8935087936691430
20PedroLeon179.140088.3886893216547550
21SkieryMonster166.622693.2635192112325353
22Jaaqob154.444435.9354702862138518
23takemetothehell153.846257.58451468373213
24bylejaki140.529499.4160110474925317
25Szpadellos140.263222.2565001865526219
26Univ3rse139.857124.73244584651951414
27anotherpoint135.882449.8301613754055717
28Brylant134.883382.12514172246946257
29AgaTakMowi132.5758114.429554961419433
30egocentryczka132.381030.3793103004506321
TOP 30 SUMA
(tylko chłopacy, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1Brylant

34665
3.4665%257
2seth16cohen

14925
1.4925%65
3predator82

14135
1.4135%52
4samwieszkto

11874
1.1874%39
5yassarian

11055
1.1055%38
6PedroLeon

8957
0.8957%50
7Lizus_Chytrus

7562
0.7562%18
8ElGovanni

6551
0.6551%19
9NameMaciek

6550
0.655%18
10JohnyArkad

6152
0.6152%29
11Komoszek

5930
0.593%26
12mintor

4720
0.472%13
13matixrr

2835
0.2835%26
14Jaaqob

2780
0.278%18
15Szpadellos

2665
0.2665%19
16nietrzymryjskiowczarek

2502
0.2502%8
17bylejaki

2389
0.2389%17
18szwejku

2300
0.23%19
19piokom123

2155
0.2155%10
20Lagranzjan

2085
0.2085%17
21dawidrayan

2050
0.205%6
22Univ3rse

1958
0.1958%14
23Tanceiswawole

1936
0.1936%8
24rimyi

1850
0.185%16
25choksondik

1790
0.179%21
26radam

1750
0.175%6
27Refusek

1610
0.161%31
28tebezoo

1355
0.1355%7
29dizzydom

1165
0.1165%7
30Bobas

1144
0.1144%16
TOP 30 SUMA
(tylko różowe paski, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1ohmartu

17841
1.7841%79
2suche_liscie

11484
1.1484%47
3marthamaurice

9075
0.9075%26
4SkieryMonster

8831
0.8831%53
5karske

5380
0.538%30
6joanna1991

4647
0.4647%17
7AgaTakMowi

4375
0.4375%33
8Nireel

4045
0.4045%36
9atencjuszka

3520
0.352%18
10Modraszek

3000
0.3%14
11egocentryczka

2780
0.278%21
12takemetothehell

2000
0.2%13
13kostniczka

1640
0.164%25
14Melisandre

1441
0.1441%11
15bialaowca

1255
0.1255%8
16PyraPrzeznaczenia

1120
0.112%6
17rozowy_dzban

800
0.08%8
18Foxy_

500
0.05%4
19banialuczek

420
0.042%6
20isomalta

400
0.04%8
21Cat0Woman

380
0.038%6
22truskawkow

366
0.0366%2
23Nowa-ja

340
0.034%6
24m_dej

330
0.033%2
25zdechly_jez

275
0.0275%2
26Wrzoskoowna

250
0.025%2
27wspodnicynamtb

240
0.024%5
28Skaje

225
0.0225%2
29Grazyna_Roberts

200
0.02%1
30tuhna

110
0.011%2
TOP 1 SUMA
(w ciągu ostatnich 7dni tj. od 2018-07-15 00:00:00, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1Brylant1000.01%1
TOP 1 SUMA
(od poniedziałku 2018-07-16 00:00:00, wg osób)
#nicksuma ile % do celuliczba wpisów
1Brylant1000.01%1
TOP 15 ODCHYLENIE wpisów
(min. 10 wpisów)
#nickodchylenieśrednia liczba brzuszkówsuma liczba wpisów
1michalo949103.0000103010
2Akkarin15.28846049219650156.294195717
3szwejku16.509881201429604121.0526230019
4rimyi19.44182025943044115.6250185016
5Lagranzjan21.151946583959063122.6471208517
6choksondik21.73849944859681685.2381179021
7krzeselko22.17355782608345395.0000114012
8Szpadellos22.25650018655262140.2632266519
9hqvkamil23.46318037550181451.250061512
10Univ3rse24.732445846519514139.8571195814
11Bobas26.32014437650371671.5000114416
12piokom12327.427176303804956215.5000215510
13ElGovanni27.67019857530259344.7895655119
14kostniczka28.18935969475007465.6000164025
15egocentryczka30.37931030045063132.3810278021
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OSTATNIE WPISY
( ͡° ͜ʖ ͡°)

(aktualizacja co kilka minut)
#nick
1Brylant
100
2Brylant
100
3Brylant
60
4Brylant
100
5Brylant
100
6Akkarin
30
7Brylant
100
8Brylant
150
9Brylant
100
10Brylant
100
11Brylant
100
12Brylant
50
13Brylant
120
14Brylant
200
15Brylant
50
ARCHIWUM RANKINGU TOP 30
(wg. 4 ostatnich tygodni, bez aktualnego tygodnia)
#nicktydzień temu2 tyg. temu3 tyg. temu4 tyg. temu
g3ko1112
Brylant2333
ohmartu3221
suche_liscie4444
predator825679
yassarian6555
seth16cohen7766
marthamaurice8887
PedroLeon9998
samwieszkto10101010
Lizus_Chytrus11111111
SkieryMonster12141516
JohnyArkad13121212
Komoszek14131313
NameMaciek15151414
ElGovanni16181819
joanna199117161615
Nireel18171717
mintor19191918
egocentryczka20202020
Szpadellos21212121
matixrr22232324
bylejaki23222222
anotherpoint24242428
piokom12325252523
Tanceiswawole26262625
karske27272726
rimyi28282827
Lagranzjan29293131
Refusek30302929
Liczba brzuszków wg. dni tygodnia
dzień tygodnialiczba liczba
Poniedziałek39257

Wtorek50517

Środa50939

Czwartek51570

Piątek43585

Sobota36793

Niedziela48769


Kliknij na nagłówek tabeli aby ją wyświetlić